Maske ipi üretimi konusunda sektörün liderliğini üstlenen firmamız sizlerin taleplerinizi en hızlı ve en kaliteli şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Üretim politikası olarak en kaliteli malzemeleri en hızlı şekilde sizlerin işyerine kadar teslimini sorunsuz bir şekilde sağlamak olan firmamız sizlerin maske lastiği taleplerinizi beklemektedir.

Nakış İplik olarak 2007 yılında Bursa’da Brode ve Fantazi iplik üreticisi olarak faaliyet göstermeye başladık. Kurulduğumuz günden bu yana firma kültürü olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş ve tekstil sektörünün ihtiyaçlarını, uygun şartlarda sağlamayı hedefledik. Teknolojik değişikliklere ayak uydurarak, kendimizi geliştirmeyi ve ilerlemeyi ilke edindik. Yaptığımız son yatırımlarla maske ipi üretimine de, kaliteyi ön planda tutarak başladık.

Tekstil sektörünün açılımlarından olan fantazi iplik, brode iplik, Mekik ipi, nakış ipi ve maske ipi alanlarına hitap eden ürünleri müşterilerimize uygun fiyat, yüksek kalite ve kısa termin süreleri ile renkli ve ekru brode ipi tedarikinde hizmet vermektedir.

Yoğun bir sektörel hareketliliğe rağmen bu güne kadar bütün müşterilerimizde % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almasına rağmen bu bütün kriz hattında bile hiç bir müşterimizin mağduriyet yaşamaması açısından da elimizden gelen maske ipliği üretimi hattını aktif bir şekilde kullanmaktayız.

Sizlerde 20 yılı aşkın süredir sektörel olarak tekstil piyasasında yer alan firmamızın telefonlarından arayarak maske ipliği, maske ipi veyahut maske lastiği ihtiyaçlarınızı en hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.