Maske İpi Nedir ?

Maske ipi veya sektörel olarak maske lastiği olarak da adlandıran tekstil firmalarının sıklıkla kullandığı bir nakış ürünüdür. Sektörel olarak duruma bakıldığında ve şu günlerde yaşanan corona virüs sürecinde maske ipi taleplerinin artmış olması kaynaklı bir hafli talep artmıştır. İşte tam da bu esnada devreye giren firmamız da bünyesindeki ekipleri ile sizlerin ihtiyaçlarınıza uzanan bir el olmaktadır. Yurtdışı siparişlerinizde çekinmeden bizlere mail atabilir veyahut direkt olarak telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Bizler de maske ipliği veya maske lastiği üretimini yapan ve tüm Türkiye,ye bunu pazarlayan firma olarak sizlerin taleplerinizi bir telefon ile karşılamaktayız. Yapmanız gereken ihtiyaç duyduğunuz miktarı telefon numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşarak bildirmeniz olacaktır. Veyahut çok zor olmadan ilgili iletişim menüsüne girerek doğrudan site içi form aracılığıyla da bizlere bilgilendirme yaparak ücretsiz destek alabilirsiniz. Kelimelerin yetmediği noktalar olduğunda en temiz iş olarak bizleri aramanız yeterli olur.

Maske İpi Satış Süreci Nasıldır ?

Sizlere üretim planına göre fabrikamızın satış temsilcileri arayacak en yakın termin sürelerinde maske ipi üretimi için sizleri sıraya koyacaktır. Malümunuz bu süreçte bir hayli yoğunluk yaşanmakta ve bu nedenledir ki maske talepleriyle paralel olarak artan hammadde ihtiyacı kaynaklı sizlerin taleplerinize de aynı yoğunluğa rağmen hızlıca üretim hattını hemen size yönlendirmekteyiz.

Sağlıklı yaşam için artık sosyal mesafenin vazgeçilmez unsuru olarak maskeler hayatımıza girmişken maske yapımında kullanılan iplerin talepleri de aynı ölçüde artmış oldu.

Müşteri temsilcilerimizle görüşmeleriniz sonrasında size özel üretim programı yapılır. Üretim hattına alınan siparişleriniz üretildikten sonra belirtmiş olduğunuz adrese özenle kutulanarak anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderimi sağlanır. İstanbul içi lokasyonda ise bizzat piyasa maske ipi satış uzmanlarımızca sizlere kadar teslimi sağlanır.

Maske İpi Teknik Özellik Açıdan Nasıl Olmalıdır ?

MASKE LASTİĞİ bir diğer deyişle maske ipi ( mask yarn ) ortalama olarak 1 bobin veyahut kg üzerinden hesaplanmaktadır. Sizlere sunacağımız iplerimizin kg cinsinde 1 KG – 2 KG arası olmaktadır. Bunlar dokuma ve yuvarlak olmak üzere de farklı türde türleri mevcuttur. Örnek olarak 1 bobin 2.5 kg ve 1600 metre boyunda da olabilmektedir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize diyoruz ki siparişlerinizi mutlaka müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek teyit etmenizde karışıklığın önüne geçilir. Maske ipi olarak sizlere sunacağımız ürünlerimizin %100 ELASTAN POLYESTER olarak talepleriniz doğruştusunda üretilir. Toptan siparişleriniz için kesinlikle müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeyi unutmayınız.