Her Üretilmiş Maskelere Aynı İp Mi Kullanılmıştır ?

Maske İpi‘nin Teknik Özellikleri açısından bir takım ürün grupları içerisinde sizlere bahsetmiştik. Fakat bizlere gelen telefon görüşmelerimizden edindiğimiz tecrübe gereği sadece bu konu için yazma gereği duyduk. Her ürünün teknik prosesi olduğu gibi ( kumaş, makine parçası, telefon vb. ) maske ipi ‘ninde belirli özellikleri vardır.

Özellikleri açısından bir çok kalite kriterinin olması her firmadan alacağınız ürünün iyi olmayacağı anlamına gelir. Kimisi piyasanın 3. sınıf diye tabir edilen malzemelerinde yaparken bizim gibi rüştünü ispatlamış firmalar mecbur en iyisini yapmaktadır. Bu özelliklerin altında ürün piyasaya sunmak bizlerin ihracat ve ithalat anlamında kalitemizin düşmesi anlamına gelmektedir. Bu da bizlere yakışmayan bir davranış olacağı için bütün maske ipi ürünlerimiz 1. sınıf kaliteli malzemelerden üretilir.

Maske İpi’nin Teknik Özellikleri

Maske İpliği teknik açıdan 1 Bobini ortalama 2,5 Kilo gelmekte olup o da 1200 Metre civarıdır. Yapısal açıdan değerlendirmek ve uzama katsaysı olarak da çok önem arz eden bir durum olduğundan ürünlerimiz piyasanın en iyisidir.

MASKE İPİ (1 KG) Klasik İpler olarak çok iyi olmamakla birlikte taleplerinize uygun ne isterseniz onu sizlere sunarız. Maske ipi ortalama yukarıda da dediğimiz gibi 1 KG – 2 KG= 1200 ile 1600 METRE arasında gelmekte birlikte %100 ELASTAN POLYESTER olarak da sizlere üretilir. Toptan siparişlerinizde belirlemiş olduğunuz bizlerin de makina parkurumuzun elverdiği ölçüde size özel üretim de yapılmaktadır.

Tek yapmanız gerken teknik özellikleri belli, kalitesi belli olan ürünlerimizi kapı kapı dolaşmadan firma temsilcilerimize ulaşarak temin edebilirsiniz.