Maske İpliği olarak daha öncesinde de farklı isimleri kapsayan tekstil maske lastiği gibi adlandırılan ve maske satışlarının yaşanan koronavirüs (covid-19) dünyadaki kriz neticesinde bir hayli artış gözlenmiştir. Sizlerin taleplerinizi karşılamak adına bütün fabrikamızı maske ipliği üzerine dönüştürerek hem Ülkemizin bu kriz esnasında bu süreci en iyi yönetmesi hem de sizlerin üretici bağlamında hammadde ihtiyacını hızlıca karşılamak adına elimizden geleni yapmaktayız.

Talepleriniz daha fazla tutarlarda ise hemen 0 (212) 823 70 76 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz..!

Maske lastiği ipliği ihtiyaçlarınız için bizlere telefon açarak siparişinizi verebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar sipariş verirseniz verin en hızlı şekilde sizlere taleplerinizi ulaştıracağız. En iyi malzemeler ve en kaliteli hammadde kullanılarak sizlere maske ipliği teslimini uzun yılların tecrübesiyle sağlarız.

Dikkat edilmesi gereken hususları daha önce farklı sayfalarda sizlere aktardığımızdan dolayı sadece diyoruz ki; Alacağınız maske ipi‘nin bobin kilosunu, metresini vs tam olarak öğrenerek sipariş vermeyi unutmayınız. Çünkü karışıklığa neden olacak bir durumla karşılaşmanız kaçınılmazdır.