TÜM TÜRKİYE’YE MASKE LASTİĞİ SİPARİŞLERİNİ ÖZENLE HAZIRLIYORUZ

Maske Lastiği - Mask Yarn

Maske Lastiği – Mask Yarn

Maske Lastiği olarak maskelerin kenarlarına takılarak sizlerin virüslere karşılık korunmasını sağlayan ve kulakların arkasına koyulduğunda düşmemesi ve kulağınızda herhangi bir rahatsızlık sağlanmaması açısından üretilen bir tekstil ürünüdür.

Firmamız kurulduğu günden bu yana tekstil sektörüne karşıladığı hammde ve tekstil ipliğinin yanı sıra firmamızın siparişlerinde olarak da artan ülkemizdeki taleplere ürün temini sağlamaktadır. Süreci malümunuz olarak karşılaştığımız bu salgın virüs krizinde hemen firmamız sektörün taleplerini en hızlı ve en kaliteli malzemeleri kullanarak karşılamış ve taleplerin en ideal kalitesinde MASKE LASTİĞİ taleplerini yetiştirmiştir.

SEKTÖRÜN TALEPLERİNİ EN HIZLI BİR ŞEKİLDE KARŞILIYORUZ

Sektörün bütün taleplerini itina ile karşılayarak gerek dün olduğu gibi bu günde sizlerin ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde yarında karşılayacağımızın garantisini vermekteyiz. Firma olarak sektörün bu dönemdeki acil taleplerini maske üreticileri başta olmak kaydı ile acilen karşılar. Ülkemizi bir kaosa sürükleyen covid-19 virüsüne karşı bizler de durmadan çalışmaya devam etmekteyiz. Daha öncesinde dediğimiz gibi bir maske yapımında kullanılacak lastiğin hem sağlık açısından hiç bir yan etkisinin olmaması için önemlidir. Hem de kullanıcı açısından da kullanışlı olmasını da hesaba katarak maske lastiği üretimine bu kritere göre üretmekteyiz.

Ölçek bazında durumu izah edecek olursak hem medikal hem de diğer ürünlerde 0.5 ile 5.5 kalınlığında olan lastikler sizlerin taleplerine göre şekillenir. Sizin kullanacağınız ürünün cinsine göre kalınlığı değişmektedir. Sadece müşteri temsilcilerimizle konuşmalarınız esnasında sizin talep ettiğiniz ölçü ne ise bildirmeniz ve siparişiniz doğru verdiğinizde emin olmanızı tavsiye ederiz. Yoğun maske lastiği siparişleri olduğundan dolayı karışıklık olmaması adına bu durum önem arzetmektedir.

Bazı müşterilerimizin özellikle üzerine basa bas söylemiş oldukları bir durumdan da sizleri bilgilendirmek isteriz. Bu kullanılan maskelerin lastiklerinin kulakları acıttığı bazen de kulakta iz  bıraktığıdır. Hatta uzun süreli kullanımlar neticesinde iyice kulakları acıttığı yara bile yaptığı söylenir. Bu yüzden de firma olarak sizlerin bu tip konularda hiç bir şekilde sorun yaşamamanız bizim için önemlidir. Bunun için elastik yapısını koruyan 1. sınıf maske ipi sizlere sunarız. En Çok Tercih Edilen Maske İpi hangisidir diye merak edenler için güzel bir metin hazırladık okumak isteyenlere.

Ürünlerimizin kalınlığı farklılık gösterebilmesinin yanında dilediğiniz gramajlarda size özel hazırlanabilmektedir. Ürünlerimizin teknik olarak içeriğine göz atılacak olursa %85 Elastan, %15 Naylon olmak kaydı ile üretiriz. Sizlere kullanım esnasında hafiflik ve yumuşaklık katmasının yanında maskeye çok kolay bir şekilde takılmasını sağlayacaktır. Bunun yanında Maske Lastiği, 70 denye Elastomer lif, 40/1 Naylon Mus iplikten üretilir. Bütün bunların üretilmesiyle oldukça esnek yapısının yanı sıra (uzama kısalma durumunda bozulmamasını sağlar) sizleri virüslerden, baktgerilerden  korur. Üstelik diğer zararlı maddelerin yapışarak kalmasını engellemesiyle de ürün olarak piyasanın en iyi malzemesidir diyebiliriz.