ÜRETİCİLERE MÜJDE! MASKE LASTİĞİ FİYATLARINI SİZE EN UYUGUN HALE GETİRDİK

Maske lastiği farklı isimlerle adlandırıldığını şüphesiz her sektör bilmektedir. Çünkü kimi Maske Lastik, Medikal Lastik, Medical Lastik, Örme Lastik,Tekstil Lastiği, Medikal Lastik, İlikli Lastik, Baskılı Lastik, Katlanır Lastik veyahut maske ipi olarak da adlandırılarak sektörün ihtiyacı bir olmasına karşın farklı farklı isimler ile adlandırılmaktadır.

Ülkemizde mart ayı itibariyle hemen hemen bütün dünyada baş gösteren korona virüsü krizi neticesinde yaygın olarak maske kullanımı artmış olup normal bir zamanda tanesi 0.60 kuruş olan maskeler 2.70 tl sularına bazen de 3 tl sularına çıkmıştır. Bütün dünya kaos halindeyken bulaşmasını engellemek amacıyla maskelere olan talep artmış ve neticesinde gerek medikalciler gerek kamu kurumları epeyce maske talepleri olmuş bunları karşılayan firmaların artık ellerinde hammadde bitince de yenilerini aramaya başvurmuşlardır.

SİPARİŞLERİNİZDE EN KALİTELİ MALZEMELER KULLANARAK ÜRETİMİNİ SAĞLARIZ

İşte firma olarak bizler bu talepleri en iyi şekilde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerek örme maske lastiği gerekse medikal maske lastiği gibi en iyi malzemeleri kullanarak sağlık açısından nasıl olması gerekiyorsa o şekilde yaparak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Talep gören ise her kesimin daha çok sağlık açısından tercih edildiğinden ölçüleri en ince olarak 0.5 en kalını ise 5.5 olmak kaydı ile bu alana giren medikal maskeler, ameliyathane maskeleri ve sağlık maskeleri açısından yapıldığından yüzü de acıtmaması virüsleri geçirmemesi amacıyla yapılır. Hem güvenli hem sağlıklı hem de sağlam olması açısından sektörel de bütün deneyimlerimizle sizlere bu doğrultuda hizmetlerimizi de sunarak hizmet veririz.